Close

توجه

همزمان با روز ملی صادرات طی آئین ویژه ای که با حضور معاون امور استان های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، مدیرکل خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران و استاندار هرمزگان و تعدادی از مقامات بخش های دولتی و خصوصی حوزه صادرات برگزار شد، شرکت فولادهرمزگان درهرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه، نشان صادراتي را دريافت نمود.
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت : با توجه به اینکه قرار شده استان هرمزگان قطب تولید فولاد کشور باشد، لازم است یکی از فازهای معادن گل گهر سیرجان به منظور تامین گندله مورد نیاز ، به این استان اختصاص یابد .
مراسم گراميداشت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور مديركل مديريت بحران استان ، مديرعامل و جمعي از پرسنل فولاد هرمزگان در ايستگاه آتش نشاني اين شركت برگزار شد.
معاون بهره برداري شركت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان علاوه بر اهداف تولیدی و صنعتی خود،خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی کشور به محصولات ويژه را در دستور كاردارد.
مدیر فروش و بازاريابي شرکت فولادهرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 176 هزار تن تختال به خارج ازکشور صادر شده است. مهدي شکري زاده با اشاره به اينکه تعداد محموله صادراتی در سال 93 شش ماهه اول 6 محموله میباشد، افزود: محصولات فولادی شرکت فولادهرمزگان به کشورهای اروپايي و آسيايي صادر شده است.
مديرعامل شركت فولاد هرمزگان از برگزاري مناقصه براي واگذاري احداث كارخانه گندله سازي به پيمانكاران واجد شرايط خبر داد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد