Close

توجه

معاون بهره برداري شركت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان علاوه بر اهداف تولیدی و صنعتی خود،خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی کشور به محصولات ويژه را در دستور كاردارد.
مدیر فروش و بازاريابي شرکت فولادهرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 176 هزار تن تختال به خارج ازکشور صادر شده است. مهدي شکري زاده با اشاره به اينکه تعداد محموله صادراتی در سال 93 شش ماهه اول 6 محموله میباشد، افزود: محصولات فولادی شرکت فولادهرمزگان به کشورهای اروپايي و آسيايي صادر شده است.
مديرعامل شركت فولاد هرمزگان از برگزاري مناقصه براي واگذاري احداث كارخانه گندله سازي به پيمانكاران واجد شرايط خبر داد.
آيت الله نعيم آبادي با اشاره به اينكه مواد اوليه صنعت فولاد گندله است كه از معادن سيرجان توليد مي شود گفت : مجموعه فولادهرمزگان كه در حال توسعه و عظيم شدن است به دليل كمبود مواد اوليه با بحران مواجه شده است.
مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان به همراه جمعي از معاونين خود از خط توليد شركت فولاد هرمزگان بازديد كردند و از نزديك با روند توليد محصول در اين شركت آشنا شدند.
مدیرعامل شركت فولاد هرمزگان گفت: توسعه شبكه برق كشور ارتباط مستقیمی با رشد اقتصادی دارد چرا که اگر کارخانه به دلیل كمبود برق کوره‌اش استارت نخورد، كارخانه فولاد با ضرر مواجه می‌شود که در این صورت صنایع پایین‌دستی دیگر نیز به مشكل بر خواهند خورد. بر همین اساس حمایت‌های مسئولین نقش مهمی در افزايش ظرفيت توليد ، افزايش بهره وری و كاهش هزینه‌های توليد خواهد داشت.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد