Close

توجه

مديرعامل شركت فولاد هرمزگان از برگزاري مناقصه براي واگذاري احداث كارخانه گندله سازي به پيمانكاران واجد شرايط خبر داد.
آيت الله نعيم آبادي با اشاره به اينكه مواد اوليه صنعت فولاد گندله است كه از معادن سيرجان توليد مي شود گفت : مجموعه فولادهرمزگان كه در حال توسعه و عظيم شدن است به دليل كمبود مواد اوليه با بحران مواجه شده است.
مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان به همراه جمعي از معاونين خود از خط توليد شركت فولاد هرمزگان بازديد كردند و از نزديك با روند توليد محصول در اين شركت آشنا شدند.
مدیرعامل شركت فولاد هرمزگان گفت: توسعه شبكه برق كشور ارتباط مستقیمی با رشد اقتصادی دارد چرا که اگر کارخانه به دلیل كمبود برق کوره‌اش استارت نخورد، كارخانه فولاد با ضرر مواجه می‌شود که در این صورت صنایع پایین‌دستی دیگر نیز به مشكل بر خواهند خورد. بر همین اساس حمایت‌های مسئولین نقش مهمی در افزايش ظرفيت توليد ، افزايش بهره وری و كاهش هزینه‌های توليد خواهد داشت.
در دوازدهمین جشن گلریزان ستاد دیه هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان و شرکت هاي پيمانکاري تابعه با کمک 280ميليون توماني خود به ستاد ديه استان هرمزگان زمينه آزادسازي زندانيان جرايم غير عمد را فراهم نمود.
دكتر سبحاني رئيس هيئت مديره فولاد هرمزگان و مديرعامل فولاد مباركه طي سفري كه به همراه جمعي از معاونين و مديران ارشد فولاد مباركه به بندرعباس داشتند ضمن ملاقات با استاندار هرمزگان در خصوص مشكلاتي كه در اجراي طرح هاي توسعه اي فولاد هرمزگان وجود دارد به گفتگو پرداختند و سپس در سومين نشست ساليانه فولاد هرمزگان كه در محل سالن كنفرانس شركت با حضور معاونين و مديران بر گزار شد حضور يافتند و در ادامه طي مصاحبه اي كه با رسانه ملي صدا وسيماي مركز خليج فارس داشتند در خصوص طرح هاي توسعه اي فولاد هرمزگان توضيحاتي را بيان نمودند و در ادامه ا از كارخانه شركت فولاد هرمزگان بازديد نمودند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد