Close

توجه

محمود اخلاقی معاون مدیرعامل بانک ملت در امور شهرستانها و جمعي از مديران اين بانک با مهندس مرتضي آقاجاني مدیر عامل شرکت فولادهرمزگان در خصوص همکاری ها و تعاملات بین دو طرف بحث و گفتگو کردند.
مدیرکل شعب بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان در جريان ديدار با مديرعامل شرکت فولادهرمزگان گفت: فولادهرمزگان از لحاظ ایجاد اشتغال و ايجاد و توسعه صنعتی، اقتصادي و علمي، سهم و جایگاه‌ ویژه‌ای در کشور دارد و بدون شک تعامل سيستم بانکي و صنعت لازمه پيشرفت کشور است.
مدیر کل راه آهن استان هرمزگان در آيين بهره برداري از ناوگان ريلي شرکت فولادهرمزگان گفت: در اين شرکت در مورد خطوط ريلي اقدامات ارزنده اي انجام شده است و با اختیار داشتن یک لکوموتیو برای جابه‌جایی واگن‌های بارگیری در روی خطوط، می‌توان سرعت در انجام کار را افزایش داد.
مدير عامل شرکت فولادهرمزگان گفت: اين شرکت چون در منطقه ويژه اقتصادي صنايع معدني و فلزي خليج فارس قرار گرفته متاسفانه ارز مبادلاتي دريافت نمي کند و اين باعث مشکلات عديده اي شده است.
همزمان با روز ملی صادرات طی آئین ویژه ای که با حضور معاون امور استان های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، مدیرکل خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران و استاندار هرمزگان و تعدادی از مقامات بخش های دولتی و خصوصی حوزه صادرات برگزار شد، شرکت فولادهرمزگان درهرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه، نشان صادراتي را دريافت نمود.
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت : با توجه به اینکه قرار شده استان هرمزگان قطب تولید فولاد کشور باشد، لازم است یکی از فازهای معادن گل گهر سیرجان به منظور تامین گندله مورد نیاز ، به این استان اختصاص یابد .

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد