Close

توجه

مدیر کل راه آهن استان هرمزگان در آيين بهره برداري از ناوگان ريلي شرکت فولادهرمزگان گفت: در اين شرکت در مورد خطوط ريلي اقدامات ارزنده اي انجام شده است و با اختیار داشتن یک لکوموتیو برای جابه‌جایی واگن‌های بارگیری در روی خطوط، می‌توان سرعت در انجام کار را افزایش داد.
مدير عامل شرکت فولادهرمزگان گفت: اين شرکت چون در منطقه ويژه اقتصادي صنايع معدني و فلزي خليج فارس قرار گرفته متاسفانه ارز مبادلاتي دريافت نمي کند و اين باعث مشکلات عديده اي شده است.
همزمان با روز ملی صادرات طی آئین ویژه ای که با حضور معاون امور استان های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، مدیرکل خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران و استاندار هرمزگان و تعدادی از مقامات بخش های دولتی و خصوصی حوزه صادرات برگزار شد، شرکت فولادهرمزگان درهرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه، نشان صادراتي را دريافت نمود.
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت : با توجه به اینکه قرار شده استان هرمزگان قطب تولید فولاد کشور باشد، لازم است یکی از فازهای معادن گل گهر سیرجان به منظور تامین گندله مورد نیاز ، به این استان اختصاص یابد .
مراسم گراميداشت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور مديركل مديريت بحران استان ، مديرعامل و جمعي از پرسنل فولاد هرمزگان در ايستگاه آتش نشاني اين شركت برگزار شد.
معاون بهره برداري شركت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان علاوه بر اهداف تولیدی و صنعتی خود،خودکفایی صنعتی و کاهش وابستگی کشور به محصولات ويژه را در دستور كاردارد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد