صفحه اصلی/استقبال چشمگیر مدیران و متخصصان صنعت از غرفه فولادهرمزگان
استقبال چشمگیر مدیران و متخصصان صنعت از غرفه فولادهرمزگان استقبال چشمگیر مدیران و متخصصان صنعت از غرفه فولادهرمزگان (تعداد بازدید : 4623)
استقبال چشمگیر مدیران و متخصصان صنعت از غرفه فولادهرمزگان


سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو – متالورژی از4 تا 7 آذرماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای تهران در حال برگزاری می باشد که مدیران و متخصصان صنعت با حضور درغرفه شرکت فولادهرمزگان با فعالیتها و دستاوردهای این شرکت آشنا شدند
شایان ذکر است: شمار زیادی از بازدید کنندگان ضمن بازدید از غرفه فولاد هرمزگان ،با مدیران و کارشناسان این شرکت گفتگو نموده و از کیفیت محصول، گریدهای تولیدی، تامین مواد و تجهیزات و ... مطلع شدند.
گفتنی است در افتتاحیه نمایشگاه که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزارشد، وزیر از غرفه فولادهرمزگان بازدید بعمل آورد.
برخی معاونین و مدیران شرکت ضمن برگزاری جلسات متعدد با متقاضیان (فروشندگان محصولات فنی و مواد اولیه-خریداران محصولات تولیدی شرکت ) زمینه ارتباطات بیشتر جهت افزایش بهره وری و فروش محصولات این شرکت را فراهم نمودند.
ویژگیهای منحصر به فرد فولاد هرمزگان از نظر جغرافیایی و  محیطی ، کیفیت محصولات تولیدی جذابیت خاصی را برای بازدید کنندگان از غرفه این شرکت در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو ایجاد نموده است..
قابل ذکر است :در نمایشگاه امسال نزدیک به ۴۵۰ شرکت داخلی و خارجی حضوردارند.
، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (IranMetafo 2016) از 4 آذر ماه 1395 و به مدت ۴روز روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران فعال می باشد که فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد.تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
منبع :نظرات:


طراحی سایت و بهینه سازی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد