Farsi  |  English
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/برگزاری هفتمین مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویا ن ممتاز خانواده بزرگ فولاد هرمزگان
برگزاری هفتمین مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویا ن ممتاز خانواده بزرگ فولاد هرمزگان برگزاری هفتمین مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویا ن ممتاز خانواده بزرگ فولاد هرمزگان (تعداد بازدید : 1407)

به منظور تشویق و ترغیب فرزندان دانش آموز و همسران دانشجو کارکنان شرکت فولاد هرمزگان در امر تحصیل و ارج نهادن به تلاش و موفقیت های آن ها در زمینه فراگیری علم و دانش مراسم جشن تجلیل از ممتازین با حضور مدیرعامل، معاونین و 700 نفر از کارکنان و خانواده آنان در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد .

مدیرعامل فولادهرمزگان در این مراسم ضمن قدردانی از همراهی خانواده ها در تعالی فولاد هرمزگان ، رشد و بالندگی شرکت را مدیون فداکاری همسران کارکنان دانست که با ایجاد فضایی آرام در خانواده موجبات رشد و تعالی همسران خود در محیط کار را فراهم می سازند .
مهندس فرزاد ارزانی با اشاره به اینکه کار در صنعت فولاد کار سختی است گفت:نقش همسران را در زندگی شغلی کارکنان بسیار با اهمیت توصیف کرد و گفت: با توجه به جنس کار صنعت فولاد و سختی که این صنعت دارد ، نیاز همکاران به تمرکز ، دقت و آرامش بیشتر می شود که وظایف همسران برای ایجاد محیطی آرام و عاری از تنش و استرس را بسیار حائز اهمیت دانست .

وی با بیان اینکه همسران نقش مهمی در موفقیت همکاران دارند،خاطرنشان کرد: موفقیت مردان، مرهون همکاری همسران و فرزندان است و این همکاری هرچه اصولی تر، آگاهانه تر و عاشقانه تر باشد تا ثیر بیشتری خواهد داشت .

مهندس ارزانی، کار و تلاش در کارخانه را خدمت به خانواده و جامعه دانست و افزود: امنیت شغلی نشات گرفته از عملکرد کار کنان است که هرچه بیشتر تلاش شود و خوب کار شود منفعت و سود آن به خود کارکنان می رسد .


مدیرعامل فولاد هرمزگان یاد آورشد: با تلاش و سختکوشی کلیه کارکنان و همراهی خانواده ها در یکسال اخیر موفقیت ها و رکورد های خوبی را در امر تولید کسب کرده ایم و اظهار امیدواری کرد با اجرای طرح های توسعه ای و افزایش ظرفیت کارخانه بتوانیم پیشرفت های بیشتری را کسب کنیم .گفتنی است در این مراسم كه همراه با برنامه های شاد و متنوعی برگزار گردید ، از 196 دانش آموز و دانشجو ممتاز با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد .


تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد