Farsi  |  English
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸
صفحه اصلی/14 هزارتن محصول فولاد هرمزگان در بازار داخل عرضه شد
14 هزارتن محصول فولاد هرمزگان در بازار داخل عرضه شد 14 هزارتن محصول فولاد هرمزگان در بازار داخل عرضه شد (تعداد بازدید : 567)

با همت وتلاش مجموعه فروش داخلی شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماهه ابتدای سال جاری حدود 14000 تن محصول کیفی به بازار داخل عرضه گردید.

رئیس فروش داخلی با بیان این که استراتژی فروش محصول کیفی با توجه به ارزش افزوده بالاتر آن در جایگاه ویژه ای قراردارد افزود: یکی از مهمترین چشم اندازهای مجموعه فروش در تابلوی اهداف شرکت، فروش حداکثری محصولات کیفی است که در این راستا توانسته ایم مطابق با برنامه فروش این قبیل محصولات ، حدود 14000 تن را در بازار عرضه کنیم.

میثم چعبی هم چنین اظهار کرد: یکی از گرید های ویژه ای که اولین بار در شرکت تولید می شود گرید های با حداکثر کربن 49% می باشد که توانسته ایم با بازار یابی و جذب مشتریان جدید برای این گروه محصولات ، برنامه های توسعه بازار و استراتژی های حداکثر سازی فروش و درآمد را محقق نماییم.

وی ضمن تشکر از همکاران سایر واحدهای شرکت فولاد هرمزگان اضافه کرد: در تیر ماه سال جاری میزان فروش داخلی رشد صد درصدی نسبت به برنامه داشت که این میزان فروش در چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز از رشد حدود 17 درصد حکایت دارد و امیدواریم تا با توجه به برنامه ریزی های مدون صورت گرفته ، به این روند تداوم بخشیم.

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

.تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد