Farsi  |  English
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/رایزنی با شرکت های معتبر دنیا برای انتقال تکنولوژی
رایزنی با شرکت های معتبر دنیا برای انتقال تکنولوژی رایزنی با شرکت های معتبر دنیا برای انتقال تکنولوژی (تعداد بازدید : 845)

رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد :

رایزنی با شرکت های معتبر دنیا برای انتقال تکنولوژی

رئیس هیات عامل ایمیدرو از رایزنی با شرکت های شناخته شده از کشورهای اوکراین، سوئد، چین و استرالیا با رویکرد انتقال تکنولوژی به بخش معدن و صنایع معدنی ایران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهدی کرباسیان افزود: بدون شک در حوزه فناوری و نوآوری‌های جدید از دنیا عقب هستیم، زمانی که به کشورهایی همچون چین توجه می‌کنیم خواهیم دید که این کشورها برای داشتن اقتصاد باز، در قدم اول به توسعه دانش فنی و تکنولوژی خود توجه کردند .

وی در بخش دیگری اعلام کرد: در شرایط کنونی با تعرفه ای که آمریکا برای صادرات فلزات دیگر کشورها همچون روسیه، ترکیه و یا چین در نظر گرفته است، باید بگوییم همه دنیا با مشکل مواجه شده اند .

وی افزود: با توجه به این که تامین مواد اولیه در این حوزه داخلی است و در سایر بخش ها نیز همچون سابق به خود اتکایی رسیده ایم از این رو چندان جای نگرانی در زمینه اعمال تحریم ها وجود ندارد .

کرباسیان گفت: این سازمان در سال های گذشته موفق به انجام عملیات اکتشافی در پهنه ای به وسعت بیش از 270 هزار کیلومتر مربع در سطح کشور شده است. یکی از اقدامات قابل توجهی که در سال های اخیر صورت گرفته است؛ کار اکتشافی و اشتغالزایی در نقاط محروم است.تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد