Farsi  |  English
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/6
ثبت رکورد های پی در پی تولید در شرکت فولاد هرمزگان ثبت رکورد های پی در پی تولید در شرکت فولاد هرمزگان (تعداد بازدید : 846)

ثبت رکورد های پی در پی تولید در شرکت فولاد هرمزگان

در آستانه ایام الله بهمن و در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامي شاهد درخشش و نقش آفرینی مجدد فولاد هرمزگان در عرصه تولید هستیم و این بار نیز كاركنان این شرکت موفق شدند رکوردهای جدیدی را در تولید تختال به ثبت برسانند.

مدیر فولاد سازی و ریخته گری مداوم  شرکت فولاد هرمزگان از ثبت رکورد روزانه تولید تختال در این شرکت  خبر داد و گفت: کارکنان سخت کوش و پرتلاش واحد فولاد سازی در تاریخ  25 دیماه 97  با تولید 5 هزار و 904 تن تختال به رکورد جدیدی دست یافتند.

احسان رسولی افزود: رکورد قبلی این واحد در 27/10/96 به میزان 5 هزار و  751 تن تختال محقق شده بود که با رکورد جدید میزان تولید نسبت به رکورد قبلی 154 تن افزایش یافته است.

وی اضافه کرد:  این در حالی است که طبق طراحی شرکت سازنده ظرفیت تولید کوره های قوس فولاد هرمزگان بدون در نظر گرفتن توقفات اضطرای و تاخیر روزانه 5000 تن تختال بوده که با این میزان تولید 18 درصد نسبت به ظرفیت اسمی بیشتر تولید شده است که با در نظر گرفتن توقفات اضطراری و تاخیر تعریف شده این میزان افزایش تولید به 30 درصد خواهد رسید.

وی در ادامه از ثبت رکورد تخلیه 47 ذوب در کورهای قوس الکتریکی خبر داد و افزود: با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات موفق به ثبت رکورد تخلیه 47 ذوب در کوره های قوس الکتریکی شده ایم که رکورد قبلی در کوره های قوس الکتریکی مربوط به 29/10/96 و به میزان 46 ذوب بوده است.

مدیر فولاد سازی و ریخته گری مداوم  فولاد هرمزگان از اجرای موفق دستور العمل های عملیاتی، افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات به عنوان عاملی که بیشترین تاثیر را در کسب رکورد داشتند یاد کرد و افزود: رکوردهای بدست آمده  راه این واحد را در دستیابی به اهداف سالیانه خود هموارتر خواهد ساخت.

وی به سایر عوامل تاثیر گذار در ثبت این رکورد نیز اشاره کرد و گفت: همکاری خوب ناحیه احیا ، تامین پایدار و مطلوب گندله توسط همکاران خرید، تخلیه مناسب ذوب در کوره های قوس الکتریکی آماده بکار بودن جرثفیل های سقفی برای انتقال مذاب، آماده بکار بودن ماشین ریخته گری، گرید و متوسط عرض مناسب، آماده سازی مناسب ذوب از نظر دما و آنالیز و زمان و ارسال به ریخته گری، جمع اوری مناسب و بدون توقف سرباره از دلایل دستیابی به رکورد بوده است.

رسولی ،  با تاکید بر ضرورت تثبیت این شرایط و لزوم دستیابی به رکوردهای بالاتر افزود: با کمک و همدلی همه واحدهای مربوطه می توانیم به شرایط مطلوب تری برسیم.

وی اظهار امیدواری کرد:  با بهینه کردن خطوط تولید امکان افزایش تولید و تحقق رکوردهای جدید به زودی میسر خواهد شد.

مدیر فولاد سازی و ریخته گری مداوم فولاد هرمزگان در پایان از تلاش تمامی کارکنان ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم و همکاری واحدهای پشتیبانی و پیمانکاران حاضر در ناحیه و همچنین از حمایت های مدیریت ارشد سازمان و معاون بهره برداری که در تحقق اهداف شرکت همواره مشوق کارکنان بودند تشکر و قدردانی کرد.

 


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد