Farsi  |  English
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/6
شرکت فولاد هرمزگان از مخترعین و مراکز دانشگاهی حمایت می کند شرکت فولاد هرمزگان از مخترعین و مراکز دانشگاهی حمایت می کند (تعداد بازدید : 770)

شرکت فولاد هرمزگان از مخترعین و مراکز دانشگاهی حمایت می کند

علیرضا کاظمی معاون تکنولوژی و توسعه فولاد هرمزگان در مصاحبه ای با تیتر صبح در پاسخ به سوالی در خصوص دستاوردهای نمایشگاه بومی سازی گفت: برگزاری نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی سازی علاوه بر اینکه باعث تجمیع همه فعالان بخش فولاد در یک محل شد، شرکت کنندگان را با توانمندی ها و نیازهای موجود در کل کشور آشنا و زمینه ارتباط بهتر بین شرکت های فولادی و تامین کنندگان داخلی را فراهم کرد.

کاظمی همچنین در خصوص حمایت شرکت فولاد هرمزگان از شرکت های دانش بنیان با بیان اینکه بخش تحقیق و توسعه شرکت یاR&D ، ارتباط موثری با شرکت های دانش بنیان، مراکز دانشگاهی و شهرک های علمی و تحقیقاتی دارد، گفت: در حال حاضر علاوه بر اینکه شرکت فولاد هرمزگان با مراکز یاد شده قرارداد دارد، در پروژه های مشترک با پژوهشکده فولاد کشور نیز همکاری می کند.

وی اضافه کرد: شرکت فولاد هرمزگان از مخترعین و مراکز دانشگاهی به روش های مختلف حمایت می کند و نمونه آن حمایت از مخترع ابزار "لبه یاب هوشمند" بود که به عنوان اختراع برتر در استان هرمزگان شناخته شد.

معاون تکنولوژی و توسعه فولاد هرمزگان در ادامه به توضیحی در مورد پروژه نورد گرم این شرکت پرداخت و گفت: در طرح جامع شرکت فولاد هرمزگان، احداث یک واحد نوردگرم با ظرفیت ۳میلیون تن در نظر گرفته شده که در حال حاضر مراحل مطالعات اولیه را سپری می کند.

کاظمی تصریح کرد: یک تیم اجرایی و راهبری برای این پروژه تشکیل شده است و ابعاد موضوع و مطالعات امکان سنجی در دست تهیه است.

 


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد