Farsi  |  English
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/کمک 2 میلیاردو 100میلیون ریالی فولاد هرمزگان در جشن گلریزان
کمک 2 میلیاردو 100میلیون ریالی فولاد هرمزگان در جشن گلریزان کمک 2 میلیاردو 100میلیون ریالی فولاد هرمزگان در جشن گلریزان (تعداد بازدید : 541)


کمک 2 میلیاردو 100میلیون ریالی فولاد هرمزگان در جشن گلریزان

 

جشن گلريزان جهت آزادسازي زندانيان جرايم غيرعمدهرمزگان، با حضور علی مهربان قائم مقام و معاون ادارای و مالی ستاد دیه کشور ، مسئولان استان، معاونين و مديران فولادهرمزگان و با مشارکت خيرين در سالن اجتماعات شهرک فجر( شهرک گاز) بندرعباس برگزار شد.

معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان و تعدادی از شرکت های پیمانکاری تابعه در آستانه میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود به یاری نیازمندان شتافتند و در یک اقدام خیرخواهانه همچون سال های گذشته برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان هرمزگان علاوه بر کمک 2 میلیارد و صد میلیون ریالی هزینه عمل چشم فرزند یکی از زندانیان جرایم غیر عمد را نیز برعهده گرفت.

مهندس محسن زنگنه پور افزود: شرکت فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در ماه پر خیر و برکت رمضان ، هر ساله در جشن گلریزان مشارکت فعال دارد و تلاش دارد همگام با سایر خیرین با کمک به نیازمندان جامعه، موجبات آزادی زندانیان غیرعمد را فراهم و شادی را برای خانواده های چشم انتظار زندانیان غیر عمد فراهم آورد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت فولاد هرمزگان از سال 92 تا مراسم گلریزان امسال بیش از 14 میلیارد و سیصد میلیون ریال جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کرده است که با این مقدار 84 زندانی جرایم غیر عمد آزاد شده اند.

معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه موفقیت در کسب و کار با پیشرفت جامعه متصل است افزود: مسئولیت اجتماعی تکلیفی است که همگان نسبت به انجام آن موظف و مکلف هستند و نسبت به  میزان و نوع آن متناسب با جایگاه و موقعیت شرکت ها و سازمان ها متفاوت است . در همین راستا شرکت فولاد هرمزگان همواره مشارکت در مسئولیت اجتماعی را از رسالت های مهم خود می داند. 

در ادمه این مراسم، مدیرعامل ستاد دیه استان هرمزگان ضمن قدردانی از مدیرعامل ، کارکنان و شرکت های پیمانکاری فولاد هرمزگان بیان داشت: این شرکت صنعتی همواره در فعاليت هاي عام المنفعه در سطح استان مشارکت فعال دارد ، وی افزود: فولاد هرمزگان علاوه برانجام رسالت اجتماعي خود، الگويي مناسب و شايسته براي ديگر صنايع است.

اقدامات شرکت فولاد هرمزگان در حمایت ایتام و نیازمندان استان هرمزگان از سوی استاندار و مدیر کل کمیته امداد این استان مورد قدردانی قرار گرفت.

تقدیر استاندار از مدیرعامل فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان

 

اقدامات شرکت فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان استان هرمزگان از سوی استاندار و مدیر کل کمیته امداد این استان مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی فولادهرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با اهدای لوحی به مهندس فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از تلاش‌ها و مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قدردانی کردند.

در لوح تقدیر دکتر همتی استاندار هرمزگان خطاب به مهندس ارزانی آمده است:

زیستن با هدف خدمت به خلق، موهبتی بزرگ است که نیکان روزگار همواره در پی آنند و دراین رهگذر هستند انسان های  متمایز با دیگران که خداوند افتخار خدمت را نصیب آنها فرموده است.

اکنون که درسایه عنایات باریتعالی در جهت نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری مشارکت داشته اید از تلاش های ارزشمندتان و همکاری موثرتان با نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان که نقش مهمی در همبستگی های اجتماعی و خدمت رسانی مطلوب تر به ایتام و نیازمندان داشته است، تقدیر و تشکر نموده و این توفیق بزرگ را خدمت شما تبریک عرض می نمایم .

امید است با استعانت از خداوند متعال همواره با دستان سخاوتمند، قلب رئوف و حسن نیت خویش در گسترش سنت های حسنه اسلامی موفق و موید باشید.

قابل ذکر است فولاد هرمزگان، در تامین سبد غذایی و کمک به معیشت ایتام ونیازمندان ، تامین کالای ضروری منزل مددجویان ، مشارکت در طرح مفتاح الجنه و دیدار از مدد جویان با کمیته امداد امام خمینی (ره) به مدت 4 سال است که همکاری دارد.

گفتنی است شرکت فولاد هرمزگان، نقش برجسته‌ای در تحقق  مسئولیت های اجتماعی با نهادهای فرهنگی ، اجتماعی و سازمانهای حمایتی استان هرمزگان دارد.


روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگانتاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد