Farsi  |  English
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/ توسعه صنعت فولاد_هرمزگان با چشم اندازی بلند مدت
 توسعه صنعت فولاد_هرمزگان با چشم اندازی بلند مدت توسعه صنعت فولاد_هرمزگان با چشم اندازی بلند مدت  (تعداد بازدید : 588)

مهندس ارزاني در ضيافت افطاری تولیدکنندگان و صاحبان صنایع و معادن استان که به میزبانی آیت‌الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس به مناسبت سال رونق تولید برگزار گردید، اظهارداشت: توسعه صنعت فولاد_هرمزگان با چشم اندازی بلند مدت در دستور كار است که البته اين مهم مستلزم مطالبه‌گری عمومي است.

وي با اشاره به سخنان دكتر روحاني در سال ١٣٩٢مبني برتوليد ١٠ميليون توليد فولاد در هرمزگان گفت : همه دستگاهها بايد براي تحقق اين امر تلاش كنند و قطعا با توليد اين حجم فولاد در اين استان شاهد رشد قابل توجه اقتصاد منطقه خواهيم بود .

مهندس ارزانی با تاکید بر ارز آوری و اشتغال حاصل از فعالیت مجموعه های فولادی استان اذعان کرد: بی‌تردید رشد و توسعه صنعت فولاد، رونق تولید ،  بالندگی معیشت و اقتصاد استان هرمزگان را در پی خواهد داشت و اين همان چيزي است كه رهبر فرزانه انقلاب در ابتداي سال مطرح كردند و رونق توليد را شعار سال قرار دادند.

وي در ادامه استقرار صنایع فولادی در کنار دریا را از مزیت‌هاي مهم این صنعت عنوان كرد و افزود: موقعيت جغرافيايي فولاد هرمزگان امتیاز بسیار خوبی برای سند چشم انداز توسعه فولاد در افق 1404 است که بر مزیت های اقتصادی این بنگاه عظيم هرمزگان افزوده است.

مهندس ارزاني با اشاره به شرايط ويژه كشور گفت : سياستهاي تشويقي را براي صادر كنندگان در نظر بگيريم و سعي كنيم قوانين را در جهت تسهيل در صادرات و حمايت از صادركنندگان تصويب و اجرايي كنيم .وي تاكيد كرد بايد دست كساني را كه به كشور خدمت ميكنند و در اين شرايط سخت ارز وارد كشور ميكنند را بوسيد  و آنها را در جهت رونق توليد و صادرات تشويق كرد  .

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزکان


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد