شرکت فولاد هرمزگان
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
به گزارش روابط عمومی
علیرغم مشکلات موجود و شیوع ویروس کرونا ، تولید در فولاد هرمزگان به قوت قبل ادامه دارد .

سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در مصاحبه با روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت : علیرغم مشکلات موجود و شیوع ویروس کرونا ، تولید در فولاد هرمزگان به قوت قبل ادامه دارد .

مهندس مدنی با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید تصریح کرد: تاکید معظم له بر جهش تولید در سال 99 وظیفه ما را دو چندان می کند .

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به شرایط فعلی کشور و خطر ویروس کرونا گفت : ما در خط مقدم جبهه اقتصادی هستیم و و ظیفه داریم با تمام تلاش خدمت کنیم. البته سلامت پرسنل نیز برای ما اهمیت ویژه ای دارد و با دستور مدیرعامل محترم در جلسه کمیته پیشگیری از کرونا ، اقداماتی در جهت جلوگیری از ابتلای پرسنل به ویروس کرونا مانند دورکاری کارکنان ستادی ، ارائه پکیج های بهداشتی به کارکنان بخش تولید، ضد عفونی روزانه قسمتهای مختلف شرکت، تب سنجی و نظارت پزشک بر سلامت کارکنان انجام شد.

وی تصریح کرد در سال 98توانستیم با رشد 1.3 درصدی در تولید تختال گام مهمی در تحقق رونق تولید برداریم و امیدواریم با لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش همه همکاران در سال 99 با توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی، بهینه سازی مصارف عمده، ارتقای زیرساخت های پشتیبانی فنی تولید بتوانیم به ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق تولید اقتصادی ، با کیفیت و پایدار محصول نهایی که تختال می باشد دست یابیم و در جهت تحقق شعار سال که همان جهش تولید است عمل نماییم .

تاریخ:
1399/01/20
تعداد بازدید:
13293
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شرکت فولاد هرمزگان
آدرس: بندر عباس ، کیلومتر 13 جاده بندر شهید رجایی ، شرکت فولاد هرمزگان جنوب
تلفن: 9-33530003-076 نمابر: 33550475-076
کدپستی: 7917176319
پست الکترونیکی: info@hosco.ir
تاریخ بروزرسانی
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد.
Powered by DorsaPortal